Het team

Mensen om kennis mee te maken

Vraag een offerte aan Ontvang vrijblijvend advies

Q-ray: mensen om kennis mee te maken

Samenwerking heeft een persoonlijk gezicht. En ICT is mensenwerk. Dat ervaren wij iedere dag. Met een team van gedreven en ervaren professionals komen wij samen met onze klanten tot passende oplossingen. Wij kijken naar de klant en bepalen met jou hoe we het probleem oplossen. Daarbij mag je van ons de kennis over aanpak en technologie verwachten die nodig is voor het oplossen van jouw problemen.

Ervaren professionals in Agro, Food, Feed en Flowers én ICT

Q-ray beschikt over een team met zeer veel ervaring met complexe ICT-vraagstukken. Onze medewerkers kenmerken zich door hun deskundigheid, brede oriëntatie en inzetbaarheid. We combineren een brede ervaring in Agro, Food, Feed en Flowers met een rijke ervaring in ICT. 

Flexibiliteit, innovativiteit en een hoge betrokkenheid

Wij nutten de voordelen van een kleine organisatie optimaal uit en onze manier van werken is daardoor herkenbaar door de heldere en korte communicatielijnen, flexibiliteit, innovativiteit en hoge betrokkenheid van onze medewerkers. Hiermee realiseren wij een optimale prijs/kwaliteit verhouding die bij onze klanten past

Ontmoet het Q-ray team

Annet Vink

Annet Vink

Software engineer 

annet.vink@q-ray.nl



Bart van de Beek

Bart van de Beek

Directeur

bart.van.de.beek@q-ray.nl


Bernard van Raaij

Bernard van Raaij

Directeur

bernard.van.raaij@q-ray.nl


Gert Jan van der Leede

Gert Jan van der Leede

Business consultant

gert-jan.van.der.leede@q-ray.nl


Hans Heuvelman

Hans Heuvelman

Software engineer 

hans.heuvelman@q-ray.nl


Henk Aarts

Henk Aarts

Business consultant

henk.aarts@q-ray.nl



Henk Kerbof

Henk Kerbof

Data specialist

henk.kerbof@q-ray.nl



John Jenniskens

John Jenniskens

Technical consultant

john.jenniskens@q-ray.nl



Marlou Hoornstra

Marlou Hoornstra

Office manager

marlou.hoornstra@q-ray.nl


Paul Roosjen

Paul Roosjen

Software engineer 

paul.roosjen@q-ray.nl



Peter Brachwitz

Peter Brachwitz

Software engineer 

peter.brachwitz@q-ray.nl



Rob Manders

Rob Manders

Software engineer

rob.manders@q-ray.nl



Wouter van Beek

Wouter van Beek

Software engineer 

wouter.van.beek@q-ray.nl


Ontdek hoe ICT jouw organisatie en sector versterkt

Laat je vrijblijvend adviseren, of ontvang aanvullende informatie over onze ICT-oplossingen. Wij helpen je graag informatievraagstukken om te zetten in de (digitale) groei van jouw organisatie.

Ontvang vrijblijvend advies